Неділя, 27 Вересень 2020


Зокрема, посилені сертифікати на ключі електронного цифрового підпису отримали 467 юридичних та 959 фізичних осіб. А з початку року послугою ЕЦП на Рівненщині скористалося  16580  представників бізнесу та громадян. 

Переважна більшість бажаючих скористатися ЕЦП – це підприємці – фізичні особи та громадяни. Приблизно чверть відвідувачів підрозділів реєстрації користувачів на Рівненщині  – бухгалтери та керівники юридичних осіб. 

«Сертифікати електронного цифрового підпису користуються незмінним попитом серед платників податків Рівненщини. Така зацікавленість пояснюється простотою та зручністю цього сервісу. Отож ми сподіваємося, що і надалі  рівненські платники податків виявлятимуть бажання до активного впровадження у свою бізнес-діяльність сучасних електронних технологій», - зазначає начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДФС у Рівненській області Ольга Яковлєва. 

Нагадаємо, що з 1 січня поточного року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. За словами фахівців ДФС, такий формат криптографічних повідомлень унеможливить підробку ключів та посилить захист інформації від сторонніх осіб. 

Для зручності користувачів всі сертифікати, які були отримані до 1 січня 2014 року, також є дійсними протягом 2 років з моменту їх отримання. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.