Четвер, 28 Січень 2021


У неділю 23 листопада 2014 року о 14.00 відбудеться прес-конференція голови обласної організації політичної партії «УДАР» та заступника голови центрального виконавчого комітету партії Олексія Рябикіна. 

Шановні колеги, у зв’язку з тим, що Віталій Чугунніков балотувався до Верховної ради України за списками партії «Блок Петра Порошенка» він вийшов з партії УДАР та відповідно до статуту Партії склав з себе повноваження голови обласної організації. Під час позачергової обласної конференції, що відбудеться в неділю 23 листопада голови районних парторганізацій оберуть нового керівника обласної організації.

Під час прес-конференції заступник голови центрального виконавчого комітету партії Олексій Рябикін представить нового голову обласної партійної організації та розповість про плани партії УДАР на подальшу роботу.

Прес-конференція відбудеться 23 листопада о 14.00 в приміщенні офісу обласної організації партії УДАР за адресою м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, оф. 106.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.