Субота, 23 Січень 2021


Сьогодні під час прес-конференції представник центрального виконкому партії заявив, що на конференції окрім Сидорука розглядалася ще й кандидатура Муляренка. Але це НЕПРАВДА! Як мені розповіли наші партійці, що були присутні під час обрання Анатолія Сидорука ЖОДНОЇ ІНШОЇ КАНДИДАТУРИ НЕ ПРОПОНУВАЛОСЯ!!! - зазначив на своєму ФБ-акаунті прес-секретар обласної організації Сергій Мініч.

"Для чого представнику центрального виконкому партії пану Рябикіну була потрібна ця брехня для мене залишається загадкою. Адже абсурдно було заявляти, що за Олексія Муляренка не проголосував жоден делегат. Його кандидатуру не лише не розглядали, але й не могли розглядати, адже Олексій вийшов з партії ще у вересні, коли балотувався до ВРУ від партії Блок Петра Порошенка...

Можливо я б і змовчав, якби не вважав журналістів своєрідним містком між партійними функціонерами та нашими прихильниками та виборцями. А тому обманюючи журналістів новообране керівництво обласного УДАРу обманювало людей, які вірять партії!

Більше 4 років на посаді прес-секретаря я намагався налагодити відкритий та оперативний звязок між журналістами та керівниками партії. Думаю мені це вдавалося. За ці 4 роки навряд чи хтось може мені закинути, що я не був відвертим з журналістами, чи що я обманював їх. Саме тому я прийняв для себе рішення та ВІДСЬОГОДНІ ЙДУ З ПОСАДИ ПРЕс-СЕКРЕТАРЯ РІВНЕНСЬКОГО УДАРУ ТА З ПАРТІЇ.

Не для того, я працював 4 роки, щоб потім керівники з Києва цинічно брехали про людину, яка навіть не була присутня на прес-конференції та не могла дати відповідь...", - зазначив Сергій Мініч.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.