Вівторок, 20 Квітень 2021


Березнівська районна організація УДАРу залишилася без керівника. Про це на своєму ФБ-акаунті повідомив Андрій Андрощук, який до цього часу керував районним осередком. 

Він заявив, що в обласній організації ПП "УДАР Віталія Кличка" склалася вкрай нездорова атмосфера.

“Останнім часом у Рівненській обласній організації партії “УДАР” склалася вкрай нездорова атмосфера. Відповідальність за руйнування дієздатності регіонального відділення несе, я впевнений, новий керівник Анатолій Сидорук”, - зазначив Андрій Андрощук.

Як наголосив екс-керівник райорганізації УДАРу з приходом на посаду нового очільника обласної організації партійні кадри стали підбиратися не за принципом ефективності, а за принципом особистої відданості. До керівництва осередками у районах повертаються люди, які в недалекому минулому були відлучені від управління організаціями за абсолютну бездіяльність та неефективність. Такий підхід у розбудові партії можна пояснити лише особистими амбіціями: слабкими районними організаціями легко маніпулювати.

“В той же час в “УДАРі” залишається багато моїх друзів. І попри те, що наші політичні шляхи розійшлися, ми залишаємося однодумцями, які сповідують одні й ті самі європейські і демократичні цінності. Вірю, що мені вдасться зберегти з ними людські стосунки і після мого виходу”, - повідомив політик.

Коментарі:

Коментарі   

+1 # совість народу 14.12.2014, 17:33
А за проплачених Дежнюком активістів на останній сесії райради написати нехватає мужності
Відповісти
+1 # Мила 16.12.2014, 18:08
як би ,ти ,совість народу -то "люстрував" би ще у залі такого як піддубовський довбонутого! Всі побачили який неадекват!!! Хабарник-злодюг а ,за 30 років заробив 500тис на машину ???!! А на все інше ще 500тис.!!!!!Цік аво! Що у нас у лікарні всі такі машини мають лікарі хто пропрацював 30 і 40 років!??!!! За два роки "головного" гребонув не погано!!!!!!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.