Вівторок, 11 Травень 2021


Партія ВО «Батьківщина» ініціювала широке й відкрите обговорення проекту Державного бюджету України на 2015 рік.

Доцільність такого кроку зумовлена тим, що такий документ, який визначатиме рівень життя українців на наступний рік, повинен прийматися лише після ознайомлення з ним громадськості.

Саме від активності пересічних громадян і залежатиме майбутнє України, стратегія її розвитку на найближчий рік.

25 грудня, у четвер, Верховна рада розглядатиме проект Держбюджету в першому читанні, а 30 грудня, планує його прийняти.

ВО "Батьківщина" закликає мешканців Рівненщини долучитися до громадських обговорень проекту Бюджету-2015 і свої пропозиції, зауваження подати до офісів районних, міських та обласної парторганізацій ВО «Батьківщина» до п’ятниці, 26 грудня 2014 року.

Пропозиції можна подавати за адресою: м.Рівне, вул. С.Петлюри, 1 («Народний дім»), обласна організація ВО «Батьківщина», тел. (0362) 69 05 05.

З проектом Закону про Держбюджет 2015 можна ознайомитися за посиланням:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52941

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.