Субота, 05 Грудень 2020


27 червня цього року на позачерговій сесії Березнівської районної ради нещодавно призначеному голові місцевої РДА депутати (більшість яких представляють колишню Партію Регіонів у коаліції з місцевою парторганізації ВО "Батьківщина") висловили недовіру. Проти Дмитра Єрмаченка проголосували 36 із 39 депутатів.

Рішення про недовіру голові РДА внести до порядку денного сесії запропонував депутат райради із фракції соціалістів (сателітів колишніх регіоналів у райраді) Юрій Гуменюк. Формальним приводом стало звинувачення голови райдержадміністрації у тому, що він, як приватний підприємець, начебто, ухиляється від сплати податків. Однак, насправді причина була у тому, що новопризначений голова РДА намагався поламати корупційні схеми які до того існували в районі, і безпосереднім учасником яких був, на думку голови РДА, Юрій Гуменюк (http://rivnenews.com.ua/index.php/2011-10-13-10-02-35/4150-golova-bereznivskoyi-rajderzhadministratsiyi-zvernuvsja-do-svoyih-zemljakiv).

Саме через такі активні дії по боротьбі з корупційними схемами і було висловлено недовіру голові райдержадміністрації Дмитру Єрмаченку. Варто зазначити також, що під час тієї сесії чітко проявилися обрії коаліції райорганізації ВО "Батьківщина" (очолює - Людмила Пилипчук) та колишніх регіоналів (лідери Ігор Мельник та Василь Піддубний).

В свою чергу Дмитро Єрмаченко заявив про оскарження в суді рішень про недовіру двох останніх сесій райради.

На початку листопада цього року, Житомирський апеляційний адміністративний суд розглянувши в судовому провадженні апеляційну скаргу Дмитра Єрмаченка задовольнив та визнав протиправним і скасував рішення Березнівської районної ради від 27.06.2014 року  за № 758 "Про недовіру голові районної державної адміністрації". Таким чином відновивши справедливість у даному питанні та показавши всю нікчемність та ницість місцевих представників ВО "Батьківщина" та Партії Регіонів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.