Неділя, 29 Листопад 2020


29 грудня о 15:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (заступник голови Дубас П.А.).

Порядок денний засідання постйної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків:

1. Про звернення облдержадміністрації щодо погодження змін до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Доповідає: Дмитрук Володимир Володимирович – директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.

2. Про звернення облдержадміністрації щодо погодження перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у звязку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.

Доповідає: Гуз Валерій Петрович. – заступник директора департаменту житлово-комунального господарства. енергетики та енергоефективності облдержадміністрації.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.