Вівторок, 19 Січень 2021


Створити  систему органів, які будуть аналізувати на відповідність законодавству рішення місцевих рад пропонує рівненський громадський активіст та юрист Микола Глотов. Про це він повідомив у спільноті Рівненщина політична на ФБ.

"Погоджуюсь із тими, хто вважає, що ОДА і РДА потрібно ліквідувати. Всю владу - радам!))) взагалі при радах повинні бути виконкоми + має бути система органів, які будуть аналізувати на відповідність законодавству рішення місцевих рад і в разі їх невідповідності оскаржувати в порядку КАСУ до адмінсудів. Тобто, щоб був контроль за дотриманням законодавства і роботою в одному єдиному загальнодержавному правовому полі і ніяких ОДА і РДА не потрібно, а мають бути при радах створені виконкоми.

Роль контролерів можуть виконувати і громадські організації, але це об'ємна робота на яку потрібні ресурси і тому на перших етапах може існувати дві системи - держконтроль і громадський, а контракт із громадськими організаціями має підписувати Кабмін або Президент. Для цього має бути з участі міжнародних експертів створена конкурсна комісія для відбору громадських організацій. При цьому на область має бути 2-3 організації з якими укладається контракт і хай моніторять, контролюють і судяться", - наголосив Микола Глотов.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.