Неділя, 20 Вересень 2020


Березнівський район, що на Рівненщині, один із найпатріотичніших районів нашого краю. Місцева громада тут завжди вирізнялася активністю, прогресивним типом мислення, волею за свободу і справедливість. Проте сьогодні Березнівський район залишається у тенетах Партії регіонів, партії, чиї лідери узурпували владу, досягнули тотального контролю і продовжують впливати на усі процеси, які відбуваються у районі. Партія регіонів сьогодні, це уже далеко не партія – це швидше за все модель управління, запроваджена Януковичем. Як би не було прикро, але ця модель управління успішно працює у Березнівському районі на Рівненщині.

Так трапилося, що у Березнівській районній раді 12 депутатів, які пройшли від Партії регіонів, 11 від Народної партії, є представники Соціалістичної партії і Сильної України, а ще є перебіжчики з «Батьківщини» і «Нашої України», або ті, хто пристосувалися і Березнівська районна рада не виняток. Таким чином справжні демократичні сили лишилися на Березнівщині у меншості.

Революція не змінила модель «Партії регіонів»

Коли відбулася Революція Гідності, одіозні лідери-регіонали і їх сателіти сховалися як миші, щоб уникнути народного осуду. Замість того, щоб скласти депутатські мандати, визнавши свою власну помилку, обираючи політичну партію – вбивцю, або просто прислухавшись до власної совісті, вони все ж вирішили перечекати. Далі анексія Криму, вибори Президента, АТО. Коли українцям уже було не до регіоналів, останні, як нічого не трапилося, вирішили повернути собі своє. На рівні області це було менш відчутно, бо так чи інакше Рівне – обласний центр, тут скоординовані більшість ЗМІ, а от в районах повернення моделі Януковича стало звичним явищем. Спочатку позбулися неугодних. Першим пішов голова Березнівської райдержадміністрації, представник партії «Батьківщина» (один з тих, хто не став зрадником) Дмитро Єрмаченко. Останньому депутати районної ради висловили недовіру, зрозуміло, що як неугодному, не з тої він моделі, не з «батіної». Далі почали розбиратися з меншою рибою. Таким чином Березнівська районна рада продовжила те, чим і займалася з 2010 року «разделять и властвувать».

Одіозний регіонал-батьківщинівець Піддубний

Серед депутатів, які дуже полюбляють владу у Березному, є один політик, а за сумісництвом головний лікар місцевої райлікарні Піддубний Василь Йосипович. До Помаранчевої революції палкий прихильник Партії регіонів і Віктора Януковича. А от уже у 2005 році – член партії «Батьківщина». А в 2010 знову вірний друг і соратник давніх друзів-регіоналів. Саме тоді після місцевих виборів Піддубний і очолив місцеву райлікарню. Чим же він нині не влаштовує місцевих активістів і депутатів? Кажуть, що у Березнівському районі його називали «смотрящим», він – один із лідерів, які сповідували модель партії тодішнього Президента. Чому ж пана Піддубного не торкнулася люстрація? А тому що у 2014 році, він як досвідчений політик, одразу почав допомагати Майдану і це ймовірно врятувало його від розправи. Сьогодні пан Піддубний з друзями впевнено продовжує керувати районом.

Де ж справедливість?

Окремі депутати районної ради, які знають, ким був Піддубний насправді, вирішили ініціювати перевірку його діяльності, щоб усунути від посади, а щоб рішення було не політичним, керувалися лише фактами. І що ж з’ясувалося. По-перше, районна лікарня упродовж чотирьох місяців працювала без ліцензії. По-друге, у лікарні зафіксовано на 152 тис. грн.. фінансових втрат. По-третє, головний лікар не дозволяє районному управлінню охорони здоров’я проводити перевірки свого закладу, також він не допустив місцевих спеціалістів перевірити архівну документацію у мед закладі. Пан Піддубний абсолютно ні з ким не погоджує кошторис лікарні. Бере на роботу працівників лояльних до себе, не лояльних звільняє. Вочевидь, пан Піддубний вважає районну лікарню своєю власністю, так би мовити князівством. При цьому він забуває, що районна лікарня – це власність місцевої громади, а не його особиста.

Нічого не зміниться

Озвучивши усі ці факти, депутати районної ради вирішують рекомендувати сесії розірвати контракт з головним лікарем. За це рішення голосують 15 депутатів з 50, а для прийняття потрібно було 26. Таким чином Піддубний залишається. До речі, невеликий факт із медичної діяльності головного лікаря Березнівської райлікарні. У 90-их його взяли на хабарах. Пан Піддубний нібито мав відношення до підробки чорнобильських довідок і на цьому непогано заробляв. Тоді йому дали 6 з половиною років з відстрочкою на 3 роки. Трохи посидівши в СІЗО пана Піддубного випустили, а нині судимість знята. Ось така історія. Таким чином керувати, як то кажуть парадом, по-регіоналівськи, у Березнівському районі будуть, як мінімум до місцевих виборів. У наступному матеріалі ми розкажемо, хто з депутатів Березнівської районної ради підтримує особливі стосунки з паном Піддубним, хто з ним у близьких стосунках і чому їм це вигідно. Далі буде…

За матеріалами: ТАКЕ ІНФО

Коментарі:

Коментарі   

-1 # Семен 05.01.2015, 19:13
Певне пану Піддубному варто було б вже піти з посади враховуючи ту кількість статей, що про нього і його діяння тут вже написані.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.