П'ятниця, 30 Жовтень 2020


У інженерній військовій частині Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Рівненщині, триває ремонт та відновлення спеціальної військової техніки.

Протягом осінньо-зимового періоду підрозділи частини встановили два мости у населених пунктах через річку Горинь у Рівненській області та одну переправу через річку Айдар в Луганській області.

— Ми бережно відносимося до нашої техніки — підтримуємо її належний стан, а тому наш парк спецавтомобілів працює без збоїв. От і сьогодні ми усунули несправності у шляхопрокладача БАТ — 2, відновили екскаватор, триває ремонт іншої автотехніки, — підсумував заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Юрій Нечитайло.

По завершенню ремонтних і відновлювальних робіт уся техніка проходить випробування та ставиться на зберігання.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.