Вівторок, 19 Січень 2021


Міністр Ігор Жданов, повідомив в інтерв’ю для “Радіо СВОБОДА“, що при Міністерстві молоді і спорту буде створений новий підрозділ по національно-патріотичному вихованню, який має очолити доброволець АТО Микола Ляхович. 

“Він (Микола Ляхович) досить відома людина у такому філософському патріотичному русі, дисидентському русі. Він починав ще під час «України без Кучми!». У нього є класні ідеї.” – наголосив Міністр.

“Ми зараз збираємо міністерства і відомства, у тому числі і Міносвіти, оскільки саме через його структуру, насамперед школи потрібно запроваджувати національно-патріотичне виховання.

Я думаю, що ситуацію ми змінимо, може, не докорінним чином, але я відчуваю підтримку як зовнішнього середовища, тобто нормальних молодіжних організацій, громадських рухів, людей, які готові допомогти, так і всередині Міноборони, Міносвіти. Є державні службовці, які не просто будуть відноситися, як до чергової галочки, а для них це буде серйозною справою, якою потрібно займатися в країні.” – заявив Ігор Жданов.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.