Неділя, 07 Березень 2021


Церковні хори релігійних громад Володимиреччини, Кузнецовська та Рівного взяли участь І-ому регіональному фестивалі «Ой, радуйся, земле». Перший етап різдвяного свята колядок та щедрівок відбувся у палаці культури ВП «Рівненська АЕС».

За словами організаторів заходу, виконавчого комітету Кузнецовського міськвиконкому, фестиваль проводиться з метою відродження, збереження та розвитку української національної культури. Мета заходу – залучити до активної художньо-виконавської діяльності широке коло учасників: дітей, молодь, працівників підприємств та організацій міста і Рівненщини.

Наступними етапами фестивалю стануть  виступи дитячих колективів (17 січня) та виступи аматорських колективів міста та області (19 січня).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.