Четвер, 06 Травень 2021


На Рівненщині військовослужбовці одної із військових частин оперативного командування «Північ» удосконалюють професійну майстерність у польових умовах.

Сьогодні, 13 січня, на загальновійськовому полігоні відбулись заняття з вогневої підготовки під час яких близько сотні військовослужбовців тренувались у метанні бойових гранат РГД-5 та стрільбі з озброєння БТР-70. Також, залучені солдати-строковики та військовослужбовці служби за контрактом виконали вправи стрільб з кулеметів 7,62-мм ПКТ та 14,5-мм КПВТ. Вогонь вели по цілям, що з'являються та рухаються на відстані 300-400 та 1300 метрів відповідно. Крім цього, учасники занять метали імітаційні та бойові гранати.

- Військовослужбовці навчаються, аби краще знати свою штатну зброю та вправніше її застосовувати у разі необхідності. Сьогодні підлеглі зробили черговий крок вперед у своїй військовій професії. Вважаю, що цілі занять досягнуті, — підсумував заступник командира військової частини підполковник Петро Романюк.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.