Вівторок, 19 Жовтень 2021


Органи місцевого самоврядування проводять заходи по підготовці четвертої хвилі мобілізації. На порядку денному фінансування доставки мобілізованих, законності складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідальними працівниками місцевих рад, забезпечення пропорційного до наявного контингенту призову громадян з конкретних адміністративних одиниць.

З цього приводу 15 січня в Дубровицькій районній раді проведено семінар - навчання з міським, сільськими головами, керівниками та відповідальними працівниками по військовому обліку підприємств, установ, організацій, райвійськкомату, прокуратури, районного відділу внутрішніх справ. Розглядалося питання щодо забезпечення виконання Указу Президента України «Про чергову мобілізацію». Рекомендовано органам місцевого самоврядування провести заходи по підготовці четвертої хвилі мобілізації. забезпечити оповіщення та доставку мобілізаційних та транспортних ресурсів. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.