П'ятниця, 26 Лютий 2021


На днях цілий ряд місцевих ЗМІ розповсюдив інформацію про те, що народний депутат  від "Народного Фронту" Юрій Вознюк не підтримав скасування депутатської недоторканості і не поставив свій підпис за відставку генерального прокурора Віталія Яреми. В свою чергу нардеп на своїй сторінці у ФБ вирішив пояснити чому він не підтримав дані законопроекти та ініціативи і обізвав журналістів тролями.

"Сьогодні, нарешті, випала можливість добратись до всесвітньоі мережі. Дивлюсь: тролі не сплять). І що цікаво, телефон при мені та запитати мене щодо тієі чи іншоі позиціі можна легко, набравши мій номер. Так от, з 9 січня знаходжусь на плановому лікуванні (маю хронічну хворобу хребта, дісталось зі спортивного минулого). Тому природньо, що на пленарному засіданні я не був. А отже і не зміг підписатись за відставку Яреми, проголосувати за деп недоторканість (хоча робив це двічі за часи своєі роботи у ВР), тощо", - зазначив Вознюк.

Перечитавши даний текст звернення народного депутата Вознюка можна з упевненістю сказати, що для нього стало звичкою говорити неправду своїм виборцям. Адже, якщо нардеп з 9-го січня цього року перебуває на плановому лікуванні, то як він міг 13-го січня брати участь у ранковому засіданні Верховної Ради? Нагадаємо, що саме тоді, 13 січня у парламенті розглядався законопроект "Про акціонерні товариства" який суперечить інтересам олігарха Коломойського. І як це б не виглядало дивним, але Вознюк на один день виздоровів, прибув у Верховну Раду і навіть проголосував проти даного законопроекту. Про це свідчать дані реєстрації і голосування депутатів за 13 січня, опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради.

Як видно з тієї ж таки реєстрації в електронній системі Верховної Ради, після голосування в інтересах олігарха Коломойського, Вознюк знову захворів і вже навіть не був присутній на вечірному засіданні 13 січня. З того дня знову не відвідуючи жодного засідання у ВР. А й дісно, для чого відвідувати, адже скасування депутатської недоторканості та відставка генпрокурора, який влаштовує всіх олігархів та негідників не така вже й важлива справа, як то інтереси Коломойського.

Окрім, того як стало відомо журналісти одного із місцевих інтернет-видань намагалися дотелефонуватися до Вознюка аби взяти коментар з приводу відсутності його підпису за відставку генпрокурора, але той не піднімав телефон. Хоча, як сам ствердує на ФБ телефон постійно при ньому. Але мабуть не для всіх він доступний.

Висновок можна зробити один. Нардеп Вознюк дійсно хворий, але ця хвороба аж ніяк не повязана з якимось фізіологічними проблемами людини, вона полягає в іншому, у невмінні говорити правду своїм виборцям та громадянам України. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.