Субота, 27 Лютий 2021


Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков звернувся до депутатів Верховної Ради України, що представляють Рівненщину, з пропозицією передбачити на законодавчому рівні статус учасників бойових дій усім без вийнятку бійцям в зоні АТО. Це стосується в першу чергу добровольчих загонів територіальної оборони.

Цій ініціативі передувала зустріч Віталія Чугуннікова з добровольцями, що перебувають в зоні АТО. Зокрема, вдова одного з добровольців звернулася до голови ОДА із проханням посприяти у наданні їй статусу «Члена сім’ї загиблого». Адже, як розповідають самі учасники АТО, добровольчі батальйони й до сьогодні не мають чіткого юридичного статусу.

«Сьогодні до Верховної ради України поданий законопроект, який передбачає надання відповідного статусу учасникам добровольчих формувань, - наголосив Віталій Чугунніков. - Однак в цьому законопроекті є умова, що статус «Учасник бойових дій» отримують лише ті бійці, які включені до складу Збройних Cил України, Міністерства внутрішніх справ України чи Національної гвардії України. Тож я звернувся до депутатів від Рівненщини, щоб вони зняли дане обмеження, та ініціювали швидший розгляд цього законопроекту».

На переконання голови ОДА, неважливо, в якій структурі служить доброволець. «Він з честю виконує свій обов’язок і повинен мати відповідний статус. І чим швидше буде ухвалений цей закон, тим краще», - зазначив Віталій Чугунніков.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.