Субота, 04 Липня 2020


Депутат Рівненської облради Сергій Штурхецький сьогодні під час бюджетної сесії облради підтримає обласний бюджет. Про сам депутат повідомив у себе на сторінці в Фейсбуці.

"Є у мене для спеціальних випадків робоча форма, роба. Як у двірників,наприклад. У мене то - піджак, який висить у прихожій, і на ньому депутатський значок. Сьогодні той випадок, коли його вдягну. Бо сьогодні сесія обласної ради, одне з питань - прийняття обласного бюджету. Ще зазвичай до піджака вдягають галстук з сорочкою, але ті, хто знайомий із "суворими" депутатськими буднями знає, що на вирішальні битви галстук одягати небезпечно - хороша то зачіпка для рук когось, хто хоче вас кудись потягнути. Тому в особливих випадках, як і цього разу, одягаю гольф.

Тепер щодо предмету - хоча бюджет недосконалий, але він такий як є. Перебуваючи в опозиції до правлячої більшості, завжди шукав і знаходив причини для того, щоб не голосувати за бюджет - це була відповідальність більшості. Зараз, напевне, доведеться взяти цю відповідальність і на себе. Хоча не все, звісно (практично нічого) не подобається. Але такі умови. Із 3,5 "ярдів" (модний нині числівник серед сучасної еліти) лише десята частина дозволено заробляється і збирається в області, все інше - субвенція з Києва. Тому особливо не погуляєш.

Основні витрати - соціальні, виплати матерям, субсидії на паливо тощо. Левова частка - витрати на освіту, медицину (насправді - мінімальні зарплати і енергоносії для закладів) - ні додати ні відняти. Не прийняти - собі (області) нашкодити. Бо ці "ярди" теж віртуальні. Не хочеш ти сьогодні - завтра можуть передумати і не дати... Звісно, бюджетний процес продовжиться, потрібно буде вносити зміни, економити на управлінських витратах і всіляких "дивних" речах. Але зараз потрібно цей бюджет прийняти", - зазначив Сергій Штурхецький.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.