Вівторок, 07 Грудень 2021


Майже 9 тисяч слухачів з різних регіонів України навчалися минулого року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Ними загалом опановано 56 робітничих професій, пройдено перепідготовку за 22 напрямками, підвищено кваліфікацію за 10 спеціальностями. Серед слухачів навчального закладу – 5869 – це жителі Рівненщини. Майже 3 тисячі осіб – із 17 інших областей України. Найбільше слухачів було із Чернігівської, Волинської, Хмельницької, Запорізької, Тернопільської та Київської областей. Крім безробітних, направлених на навчання центрами зайнятості, частина слухачів навчалася за власні кошти чи кошти роботодавців.

Серед найбільш популярних і затребуваних фахів та напрямів підвищення кваліфікації – професії ІТ-сфери, кравець, перукар та кухар. Рівень працевлаштування  випускників РЦПТО ДСЗ з Рівненської області становить 83 відсотки.

У 2015 році Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості планує охопити навчанням 7550 слухачів, ліцензувати дві нові професії (рибовод і робітник зеленого будівництва), вдосконалити оснащення навчального процесу, форми і технології професійного навчання для якісного забезпечення роботодавців кваліфікованим персоналом. Про це повідомили в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.