Четвер, 22 Жовтень 2020


Протягом 2014 року спеціалістами Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області та його відокремлених структурних підрозділів надано 1379 адміністративних послуг,  в результаті чого до державного бюджету та відповідних місцевих бюджетів надійшло близько 266 тис. грн.  (265935, 18 грн.).  

Зокрема,  видано 1278 висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи (на діючий об'єкт, на вітчизняну продукцію та продукцію закордонного виробництва, на нормативно - технічну документацію ),  39 експлуатаційних дозволів для потужностей (об'єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів, 62 дозволи (санітарні паспорти) на роботу із джерелами іонізуючого випромінювання.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.