П'ятниця, 23 Жовтень 2020


На звернення народного депутата України від Рівненщини Олега Осуховського СБУ повідомила про відкриття кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів екс-міністром.

Головне слідче управління Генеральної прокуратури України за матеріалами Служби безпеки України проводить досудове розслідування кримінального провадження за фактами заволодіння впродовж 2013-2014 років бюджетних коштів у особливо великих розмірах, які виділялися на видалення, перевезення та утилізацію небезпечних відходів гексахлорбензолу.

Зокрема, йдеться про зловживання службових осіб місцевих обласних державних адміністрацій, Міністерства екології та природних ресурсів України та ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД». Про це повідомили народному депутатові України Голові ГО ”Всеукраїнська Люстрація” “, члену Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олегу Осуховському у Службі безпеки України у відповідь на депутатське звернення.

Також народному депутатові надійшли відповіді з цього приводу із Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України, в яких зокрема зазначено, що його звернення приєднано до матеріалів кримінального провадження.

Нагадаємо, що в грудні 2014 року Олег Осуховський звернувся до керівництва правоохоронних структур з приводу розкрадання бюджетних коштів під керівництвом екс-міністра Едуарда Ставицького. Народний депутат, зокрема, зазначав: «Організована злочинна група на чолі з Іллею Марчевським, виконуючи злочинне замовлення екс-міністра Едуарда Ставицького та інших осіб із злочинного угрупування Віктора Януковича, протягом 2013-2014 років виділяла бюджетні кошти на утилізацію токсичних відходів з полігону у Калуському районі Івано-Франківської області, які потім розкрадали вищезазначені особи та частина з яких зараз використовується для фінансування терористичної діяльності та сепаратистських угруповань на сході України.

"Із документів, що є в моєму розпорядженні вбачається, що використовуючи своє службове становище, Едуард Ставицький та його довірені особи, зокрема, І.Я. Марчевський, сфабрикували існування токсичних відходів на полігоні у Калуському районі Івано-Франківської області. Оскільки небезпечні токсичні відходи підлягають вивезенню з території України та утилізації за кошти державного бюджету, вищевказані особи розробили та частково реалізували злочинну схему розкрадання бюджетних коштів", - зазначив Олег Осуховський.

За словами Олега Осуховського, Марчевський перебуває в Україні, основною його діяльністю є лобіювання питання сплати боргів на користь  ТОВ «С.І. Груп Консорт Лтд» з метою подальшої передачі цих коштів п. Ставицькому, який зараз перебуває у Ізраїлі, та іншим особам із злочинної групи Віктора Януковича, які використають ці кошти для фінансування сепаратистів на сході нашої країни.

Олег Осуховський вимагав від правоохоронних органів, зокрема ГПУ, РНБО, вжити вичерпних заходів щодо недопущення розкрадання бюджетних коштів, встановленню винних та притягнення їх до передбаченої законодавством відповідальності.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.