Четвер, 24 Вересень 2020


За матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Рівненській області у 2014 році відкрито 73 кримінальні провадження, в тому числі 40 за ознаками тяжких злочинів. До суду спрямовано 27 кримінальних проваджень. По закінчених кримінальних провадженнях державі відшкодовано збитків на суму 6,7 млн. грн. 

Серед викритих у 2014 році резонансних кримінальних правопорушень можна назвати припинення діяльності 2-х підпільних цехів з виготовлення тютюнових виробів в с. Городок та в смт. Гоща. 

В рамках проведення заходів по боротьбі з «конвертаційними центрами» виявлено 32 фіктивних суб’єкти господарювання. До суду спрямовано 1 кримінальне провадження за ст. 205 КК України та  1 кримінальне провадження за ст. 212 КК України для звільнення від кримінальної відповідальності службових осіб суб’єкта господарювання – вигодонабувача, у зв’язку із погашенням понад  1,4 млн. грн. завданих державі збитків. 

З метою протидії схемам ухилення від сплати ПДВ оперативними працівниками викрито 4 факти незаконного заявлення до відшкодування з бюджету ПДВ на суму 459 тис. грн. та 2 факти незаконного відшкодування ПДВ на суму 679 тис. грн. 

У сфері державних закупівель викрито 9 кримінальних правопорушень. 

Наразі оперативні та слідчі підрозділи застосовують нові ефективні методи боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.