Понеділок, 28 Вересень 2020


Світове співтовариство очікує, що Україна першою визнає ДНР та ЛНР терористичними організаціями. Про це заявив народний депутат України, Голова ГО”Всеукраїнська Люстрація” “, член Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 20 січня в ефірі телеканалу ТВІ.

«Спілкуючись із европейськими політиками, говорю про необхідність визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями, а вони запитують, чому не визнаємо ми самі? Якщо буде таке визнання, то тоді це означатиме, що Росія фінансує не якихось «ополченців», а терористів», – зазначив народний депутат.

Як зазначив Олег Осуховський, не можна було сідати за стіл переговорів із терористами.

«Ми бачимо, що ці перемовини, перемир’я обертаються переозброєнням терористів і новими атаками на українські позиції. Після того, як в Україні відбулося стільки терактів – і збитий малазійський Боїнг, і літак із нашими десантниками, де загинуло 49 людей, і збиті вертольоти, зокрема той, в якому загинув генерал Кульчицький. Тепер – вибухи на мирних територіях… І тільки зараз Служба безпеки з Генпрокуратурою подають до суду, щоб визнати ДНР і ЛНР терористичними організаціями. Чому досі це не робилося? Може, тому, що хтось хоче купувати вугілля в ДНР і далі фінансувати терористів? Може, тому, що хтось і надалі хоче купувати електроенергію в Росії?..

Необхідно робити все для того, щоб захистити українців. Переймати досвід европейських країн та США, зокрема перевіряти транспорт, створити спеціяльні групи попередження терактів, зокрема на територіях, які межують із Донецькою та Луганською областями, а також в столиці. Тільки в такому разі можливо подбати про безпеку громадян», – наголосив Олег Осуховський.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.