Четвер, 22 Жовтень 2020


На Рівненщині схвалили бюджет на 2015 рік. На думку голови ОДА, відтепер основне завдання – робота над виконанням та вдосконаленням бюджету.

«Цей бюджет дався нам не просто. Я вчора ініціював перед головами депутатських фракцій та груп створення комісії, котра займатиметься коригуванням головного фінансового документу у міжсесійний період», - зазначив Віталій Чугунніков.

Водночас, голова ОДА наголосив на необхідності прозорого обговорення усіх змін, що пропонуватимуть депутати. Віталій Чугунніков переконаний, що новий доопрацьований бюджет має враховувати думку не лише депутатів, але і громадськості. Тому закликає усіх, хто має конструктивні пропозиції не лише по видатковій частині бюджету, але по шляхах наповнення бюджету, долучатися до комісії.

«Критикувати завжди легше, ніж працювати і шукати порозуміння. Тому закликаю усіх, хто готовий до плідної співпраці долучатись до роботи та спільно напрацювати справді ефективні поправки для ухваленого бюджету», - підсумував Віталій Чугунніков.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.