Понеділок, 25 Січень 2021


Здолбунівську райдержадміністрацію може очолити головний редактор газети "Нове життя", депутат районної ради Сергій Кондрачук. Він вже навіть пройшов співбесіду в адміністрації Президента України в Києві.

Про це сам претендент на посаду повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні проходив співбесіду на посаду голови Здолбунівської РДА. Про результат співбесіди говорити ще зарано, але навіть якщо вона була для мене вдалою, то в будь-якому разі призначення відбудеться не надто скоро, адже попереду різноманітні перевірки і т.д., які можуть тривати тижні, а то й місяці. 

В першу чергу для друзів-здолбунівчан повідомляю, що про всі новини стосовно мого можливого призначення обов"язково повідомлятиму, адже не люблю пліток і вважаю, що ця суспільно важлива для району інформація має бути з перших вуст та відкритою, так само як і робота РДА загалом.

Також з метою спростування різноманітної інформації, яку поширюють чи можуть поширювати різні ЗМІ, які не надто переймаються достовірністю того, що пишуть, зазначаю, що на посади своїх заступників (звісно, в разі призначення) оголошу конкурс, хоч закон цього і не передбачає. Але я вважаю, що так буде правильно. Принагідно вказую, що особи, яких дехто уже сватає мені в заступники, навіть не планують брати в цьому конкурсі участі", - зазначив Сергій Кондрачук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.