Середа, 03 Березень 2021


Представники ОСББ, спортивних, релігійних, ветеранських та козацьких організацій увійшли до нової громадської ради при ОДА. Також у ній працюватимуть активісти, котрі представлятимуть інтереси людей з обмеженими фізичними можливостями.

У цілому нова громадська рада ІІІ-го скликання складатиметься із 75 представників громадськості. Такий кількісний склад затверджено на її установчих зборах. Загалом до ради увійшли усі присутні, тобто представники тих громадських організацій, які в установленому порядку та у визначений час подали пакет необхідних документів. На наступному засіданні буде обрано її керівний склад.

«Я завжди підтримував ідею взаємної співпраці громадськості та влади, - зазначив голова ОДА Віталій Чугунніков. - Адже, українське суспільство неодноразово демонструвало, що згуртувавшись ми здатні досягати високих результатів. Сподіваюся, що ця громадська рада зможе напрацювати дієві пропозиції, що підуть на благо Рівненщини».

До цього громадська рада складалася із 76 представників інституту громадянського суспільства Рівненщини. Термін її повноважень становив два роки і вже завершився.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.