Середа, 03 Березень 2021


З держбюджету на Рівненщину надійшла медична та освітня субвенція. Так, на охорону здоров’я направлено 65,6 мільйонів гривень, на освіту – 87 мільйонів, а на підготовку робітничих кадрів – майже 10 мільйонів гривень. Загалом місцеві скарбниці отримали 162 мільйони гривень, що складає 67 відсотків січневих бюджетних призначень.

За словами директора департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідії Біляк, отримані кошти забезпечують виплату заробітної плати працівникам освіти та медицини за першу половину січня цього року.

Довідково: Відповідно до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» фінансування загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних і медзакладів здійснюється за кошти субвенцій з держбюджету місцевим.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.