Четвер, 28 Січень 2021


Відучора на Рівненщині відбувається призов та поставка мобілізаційних ресурсів до Збройних Сил України. Також з 28 січня дня впродовж 22 діб поставлятимуться транспортні засоби.

В Рівненському обласному військовому комісаріаті нагадали, що перша черга четвертої хвилі мобілізації триватиме 90 діб. Вона розпочалася з 20 січня і проходитиме в два етапи. Так, перший – оповіщення, збір та медичні огляди військовозобов’язаних – тривав з 20 по 27 січня.

Під час першого етапу заплановано призвати більше тисячі осіб та поставити близько півсотні одиниць техніки національної економіки.

У другому етапі, який триватиме з 19 лютого по 16 березня, мобілізуватимуть й до державної прикордонної служби. Призиватимуть також більше тисячі осіб.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.