Четвер, 26 Листопад 2020


Про це йдеться у протоколі восьмого засідання українсько-білоруської демаркаційної комісії, який був підписаний на Рівненщині. Так, згідно документу, цьогоріч у північних районах Рівненщини, що межують з Республікою Білорусь, розпочнуть встановлювати прикордонні знаки. Адже поки що українсько-білоруський державний кордон є лише на карті.

За словами представника України з питань оформлення державного кордону Леоніда Осаволюка, фізичне оформлення кордону – на часі. Адже однією з причин агресії на сході є відсутність договірно-правового оформлення державного кордону між Україною та Росією.

Загалом вже розглянуто майже триста актів, що регламентують торговельно-економічні стосунки між двома країнами. Тому формалізація кордону не вплине на міждержавні стосунки. У цьому переконані делегації України та Білорусії.

«Практичне оформлення кордону необхідне. Це порядок між обома країнами. Разом з тим, для Рівненщини нормальне функціонування державного кордону – це посилення міжнародної співпраці та розвиток підприємництва», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.