Четвер, 24 Вересень 2020


Новим видом компенсації на оплату послуг газо- та водопостачання, а також опалення користуються вже 949 сімей Рівненщини. Ці родини звернулися до органів соцзахситу, аби оформити адресну підтримку, котра діє з 1 липня 2014 року.

Також для оформлення субсидій встановлено соціальні нормативи житла, користування послугами. Тепер відсоток обов'язкового платежу вираховується індивідуально для кожної сім’ї – в залежності від середньомісячного доходу на одну людину. Так, тільки у грудні минулого року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на Рівненщині отримали понад 27 тисяч сімей. При цьому середній розмір призначеної допомоги становив 576 гривень.

У департаменті соцзахисту ОДА наголошують, важливо оформити субсидії вже сьогодні. Це забезпечить стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни їх цін та тарифів. У разі зміни тарифів не потрібно буде звертатися до органів соціального захисту - платежі будуть перераховані в автоматичному режимі, а родина сплачуватиме сталий розмір обов’язкового відсотку своїх доходів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.