Субота, 10 Квітень 2021


Такі ж групи діють у кожному районі Рівненщини та обласному центрі.

До їхнього складу увійшли представники влади, рятувальники, правоохоронці, кінологи, піротехніки, медики та психологи. Також до роботи груп залучатимуть енергетиків, газовиків, будівельників і дорожників. У разі події надзвичайного характеру, мобільні групи виїжджатимуть на місце та визначатимуть ступінь її небезпеки.

Задля координації роботи усіх служб та з метою негайної ліквідації надзвичайної події, транспорт груп укомплектований комп’ютерною технікою та оснащений сучасними засобами зв’язку та Інтернетом.

Разом з тим, рятувальні служби Рівненщини працюватимуть у посиленому режимі роботи. Так, щоденно цілодобово в області чергуватимуть майже 200 рятувальників та понад півсотні одиниць техніки. Також, приведено в повну готовність пожежно-рятувальну техніку, підрозділи радіаційного та хімічного захисту, індивідуальні засоби захисту, прилади дозиметричного контролю, механізований інструмент.

Такі заходи в області впроваджуються у зв’язку із введенням режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей, а також режиму підвищеної готовності на всій території України.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.