Субота, 05 Грудень 2020


Завтра, 10 лютого, відбудеться прес-конференція начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Віталія Ліпського та представників обласної молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини». На заході, зокрема, обговорять питання участі команд КВН Рівненщини у Всеукраїнському фестивалі «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» та створення у Рівному підрозділу Всеукраїнської ліги сміху – «Ліга сміху - Захід».

Місце проведення: Рівненська ОДА, каб. 201. Початок о 12 годині.

Довідково: В період з 30 січня по 6 лютого в Одесі першим Всеукраїнським фестивалем «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» дано старт новому телевізійному гумористичному молодіжному руху в країні. Організаторами виступили «Студія «Квартал 95» та телеканал «1+1».

У фестивалі взяли участь команди КВН Рівненської області. До числа учасників проекту «Ліга сміху» потрапила збірна команда міст Рівне і Полтава «Манхеттен».

Також на фестивалі визначили 5 міст України, в яких будуть працювати підрозділи «Ліги сміху»: «Ліга Сміху – Північ» у Києві, «Ліга Сміху–Південь» у Одесі, «Ліга Сміху – Схід» у Харкові, «Ліга Сміху – Центр» у Дніпропетровську і «Ліга Сміху – Захід» у Рівному.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.