П'ятниця, 22 Січень 2021


В Україні стартував Третій Національний конкурс «Благодійна Україна». Його проводить Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України».

Цьогоріч переможців визначатимуть в десяти основних і трьох спеціальних номінаціях. Також оргкомітет конкурсу запровадив спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах – культура, освіта, медицина, соціальний захист.
Конкурсні заявки можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Прийом заявок триває до 15 лютого 2015 року.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати на офіційному його сайті – www.blagoukraine.org.

Довідково: Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований у 2012 році. За два роки проведення конкурсу у ньому взяли участь близько 450 благодійників – компаній, організацій, установ та фізичних осіб. Кращі з кращих українські доброчинці отримують унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра».

До наглядової ради конкурсу увійшли: лідер гурту «Мандри Сергій Фоменко, народна артистка України Марія Бурмака, громадська діячка, журналіст Анжеліка Рудницька, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович. Головою конкурсної комісії стала Маргарита Січкар, президент благодійного фонду анімалотерапії. Медіа-раду очолила Лариса Мудрак, незалежний медіа-експерт і волонтер.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.