Середа, 03 Березень 2021


У селищі міського типу Володимирець Рівненської області проведено земельні торги у формі аукціону з продажу трьох земельних ділянок комунальної власності площею 0,0894 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на загальну суму майже 606 тис. гривень.

Як повідомляє землевпорядна служба області, земельні торги визначають реальну ціну на землю. Так, під час аукціону стартова ціна земельного наділу площею 0,0259 га становила 9,7 тис. гривень, а за результатами торгів вартість ділянки зросла майже у дев’ятнадцять разів, сягнувши 180,420 тис. гривень. 

Стартова ціна другої земельної ділянки площею 0,0435 га під час аукціону зросла у вісімнадцять разів: з 15,495 тис. грн до 275,120 тис. гривень.

І майже у сімнадцять разів зросла стартова ціна земельного наділу площею 0,0200 га, становивши близько 9 тис. грн, за результатами торгів збільшилася до 150,417 тис. гривень. 

У Головному управлінні Держземагентства в області зазначили, що кошти від продажу земельних ділянок будуть спрямовані до бюджету, що зміцнить фінансову базу місцевих громад.

Земельні торги у формі аукціону проводилися відповідно до глави 21 Земельного кодексу України “Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах”.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.