Вівторок, 26 Січень 2021


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року № 17 „Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції” Міністерством юстиції України видано наказ від 02.02.2015 року за № 139/5 „Про затвердження переліку головних територіальних управлінь юстиції”, відповідно до якого у Рівненській області створено Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області. 

Очільник мінюсту України Павло Петренко 08.02.2015 року підписав наказ № 221/к про призначення Харчука Василя Івановича на посаду І-го заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Цим же наказом на В.І.Харчука покладено обов`язки начальника управління юстиції. Василь Харчук приступив до виконання своїх обовязків з 10 лютого.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.