Понеділок, 06 Грудень 2021


Цьогоріч на Рівненщині буде відновлено Всеукраїнський рейтинг “Сумлінні платники податків”. Окрім 11 традиційних номінацій запроваджено дві додаткові. Таке рішення днями ухвалили учасники обласної рейтингової комісії.

- На початку 2013 року ми визначали сумлінних платників за 2012 рік. А потім через буремні події в Україні довелося відкласти рейтинг. Цьогоріч будемо підбивати підсумки 2014 року, визначати хто, не зважаючи на складний час, сповна виконував свої зобов’язання перед державою, - розповідає Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області Віктор Нагорнюк.

Прийматимуть заявки на участь у рейтингу із 16 лютого до 20 березня. У квітні комісія визначить переможців 1 й 2 турів рейтингу й до 1 травня відбудеться урочиста церемонія нагородження.

У двох нових номінаціях визначатимуть «Сумлінних платників податків – підприємців, які створюють робочі місця і мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого» та «Підприємства, які найбільше сплатили до Зведеного бюджету всіх видів податків і зборів в розрахунку на одного працюючого».

- Ці додаткові номінації - відзначити підприємців, які нині наповнюють чверть бюджету Рівненської області, а також підприємства, що успішно реалізують інвестиційні проекти, створюють робочі місця, і, водночас, перераховують до бюджетів усіх рівнів значні суми. На мою думку відновлена справедливість, адже раніше такі платники були обділені увагою в рейтингу, а вони однозначно заслуговують на визнання, - переконаний начальник Головного управління Державної фіскальної ситуації у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Довідково. Рейтинг організовується задля того, щоб суспільство, громадськість та влада мали змогу подякувати якомога більшій кількості сумлінних платників податків за прагнення на власному прикладі демонструвати важливість прозорого ведення бізнесу та належного виконання своїх зобов’язань перед державою. 

До складу обласної рейтингової комісії «Сумлінні платники податків-2014» увійшли керівники головних управлінь та департаментів Рівненської облдержадміністрації, податкових органів, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Очолює комісію Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків  України в Рівненській області Віктор Нагорнюк.

Критерії оцінки:

1.Співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів.
2.Повнота та своєчасність сплати податків та зборів.
3.Податкова дисципліна.
4.Середня заробітна плата по підприємству.
5.Кількість робочих місць.
6.Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку за відповідний рік.
7.Сума сплачених податків та зборів (без непрямих податків) за останній бюджетний рік.

Номінації:

1. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі»:
1.1. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на 
прибуток».
1.2. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник фіксованого 
сільськогосподарського податку».
2. «Сумлінний платник податків у галузі будівництва».
3. «Сумлінний платник податків у галузі культури та спорту».
4. «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій».
5. «Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної 
допомоги».
6. «Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та 
технічної діяльності».
7. «Сумлінний платник податків у галузі промисловості»:
7.1. «Добувна»;
7.2. «Переробна»;
7.3. «Машинобудування».
8. «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі».
9. «Сумлінний платник податків у сфері послуг».
10. «Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку».
11. «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.