Середа, 27 Жовтень 2021


Під час наради із адміністративно-господарським активом Рівненщини директор ДП «Рівненський облавтодор» Володимир Квачук звернувся до Міністра інфраструктури із проханням вирішити проблему нерівномірного фінансування доріг.

«Основні роботи проводяться у травні та у літні місяці, - розповів Володимир Квачук. - Закуповуються матеріали, нараховується заробітна плата та наступає обов'язковість сплати податкових зобов'язань. Разом з тим, 40 відсотків річного фінансування припадає на останні три місяці – жовтень, листопад, грудень».

За словами керівника облавтодору, через зазначену неритмічність фінансування виникає заборгованість із виплати заробітної плати та вступають в силу штрафні санкції за несвоєчасну сплату податків (в першу чергу, до Пенсійного фонду).

Андрій Пивоварський пообіцяв підняти це питання на найближчому засіданні Уряду та знайти шляхи вирівняння фінансування.

Разом з тим, Міністр інфраструктури звернувся до голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова із проханням пропрацювати із громадськістю питання підзвітності будівельників. «Місцеві громади мають контролювати, куди ці кошти використовуються і наскільки якісно ремонтуються дороги. На місцях краще знають, які дороги потребують реконструкції, а які – ні», - зазначив Андрій Пивоварський.

Також Міністр повідомив, що план ремонту доріг у 2015 році невдовзі викладуть на офіційному веб-сайті Укравтодору.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.