Вівторок, 22 Вересень 2020


Нині в області майже 95 тисяч мешканців отримують різного виду державну соціальну допомогу.  Про це йшлося на колегії департаменту соціального захисту населення ОДА.

«Минулоріч сім'ям із дітьми і малозабезпеченим родинам виплатили 1 мільярд 748 тисяч гривень, - повідомила директор департаменту Ольга Підкидач. - Ця сума субвенції з державного бюджету була на 168 мільйонів більшою, аніж роком раніше. Водночас соціальну допомогу отримували 11 тисяч малозабезпечених сімей, в яких виховується майже 36 тисяч дітей».

Понад 27 тисяч родин одержали торік субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. З 1 липня запроваджено новий вид адресної підтримки - компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг у зв’язку з підвищення цін і тарифів. Для 655 сімей було призначено такого виду компенсацію.

«З минулого року на органи соцзахисту покладено нові функції щодо соціального забезпечення тимчасово переміщених осіб, - зазначила Ольга Підкидач. - Найкраще в цьому напрямку працювали фахівці у Сарненському, Дубенському, Корецькому, Костопільському районах та у Рівному».

Також торік 33 члена сім’ї загиблих в АТО військовослужбовців звернулись до органів соцзахисту щодо встановлення статусу «Члена сім’ї загиблого». Людям видали відповідні посвідчення.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.