П'ятниця, 14 Серпень 2020


Сьогодні, у Рівному  за участю виконуючого обов’язки начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Василя Харчука  та члена комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, народного депутата України Андрія Помазанова відбулася прес-конференція, під час якої журналістам розказали про реформу органів юстиції та нову кадрову політику Мінюсту.

"Нинішня система, яка функціонує в Україні, є малоефективною. Головними причинами цього є відсутність мотивації через низьку заробітну плату, бюрократія та побутова корупція, надлишкова кількість керівників  до роботи відносно загальної кількості персоналу, обмеження доступу до роботи в системі юстиції через необхідність мати стаж держслужби", - зазначив Василь Харчук. 

Сьогодні розроблено комплекс заходів, якими передбачено ліквідацію Державної реєстраційної та Державної виконавчої служби, Державної служби захисту персональних даних, скорочення працівників Мінюсту, Укрдержархіву, територіальних органів юстиції та Головних управлінь юстиції в областях.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.