Четвер, 13 Серпень 2020


Близько чотирьох мільйонів гривень із місцевих бюджетів Рівненщини спрямували у 2014 році на виготовлення містобудівної документації. За ці кошти завершили розробляти схеми планування Здолбунівського та Костопільського районів. Продовжуються роботи у Березнівському, Рокитнівському, Острозькому та Радивилівському районах.

На основі цих схем розроблено 32 генеральні плани населених пунктів, з яких 16 вже затверджені. Продовжуються роботи із розробки генпланів в одинадцяти містах - Здолбунів, Сарни, Березне, Костопіль, Радивилів, Корець, Млинів, Оржів, Степань, Гоща, Смига. Завершують розробляти у Дубно та Острозі.

«На генпланах графічно зображають вже існуючі будівельні споруди. Це житло, підприємства, школи, дитсадки, об’єкти обслуговування, а також вулично-дорожню мережу та зони відпочинку, - розповів головний архітектор Рівненщини Олександр Карачанський. - Також на цих планувальних документах зображені межі та перспективи планування забудови території населеного пункту на 20 років».

За словами Олександра Карачанського, найбільш інвестиційно-привабливі населені пункти області забезпечені містобудівною документацією.

Крім того, на Рівненщині розроблено понад півсотні планів зонування територій населених пунктів та стільки ж детальних планів. За словами фахівців, без цієї документації надання земельних ділянок державної та комунальної власності під будівництво заборонено.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.