П'ятниця, 14 Серпень 2020


Управління правової роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненської області визнано найкращим серед аналогічних підрозділів у регіонах України. Про це повідомив головний податківець області Дмитро Зайцев. За його словами юристи-податківці до цього часу такого високого результату не здобували.

- Щомісяця у ДФСУ складається рейтинг юридичної роботи. Є певні критерії оцінки з певних показників. І в підсумку, за результатами 2014 року ми вийшли на перше місце, - зазначив начальник Управління правової роботи Ярослав Рашовський.

Упродовж 2014 року на розгляді у судах усіх інстанцій перебувало 2907 судових справ усіх категорій за участю органів фіскальної служби Рівненської області. Загальна сума позовних вимог - 2 млрд 523,7 млн грн.

На користь органів ДФС у Рівненській області минулоріч із розглянутих справ вирішено 1455 на суму 697 млн 602 тис. грн.

За результатами роботи Управління правової роботи у 2014 році від судових справ до бюджету надійшло 9 млн 747,7 тис. грн.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.