Неділя, 25 Жовтень 2020


Цьогоріч на один гектар озимих внесено 84 кілограми міндобрив. Така кількість є майже вдвічі більшою, ніж у середньому по Україні. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

«З осені під цьогорічний урожай підживлено майже 60 тисяч гектарів посівів озимих. Для проведення польових робіт навесні сільгоспвиробники вже закупили 8,5 тисяч тонн мінеральних добрив. Це понад шістдесят відсотків від потреби», - зазначила Надія Переходько.

За словами керівника департаменту, складність весняно-польових робіт у 2015 році полягає у значному зростанні вартості техніки, палива, засобів захисту рослин, а також добрив.

«На підживлення цьогорічного врожаю необхідно 250 мільйонів гривень. Разом з тим, потрібно зважати і на недостатню насиченість ринку аміачною селітрою. Тому рекомендуємо місцевим сільгоспвиробникам підживлювати посіви карбамідом. Наразі аграріями Рівненщини закуплено 5,5 тисяч тонн цих добрив», - зазначила Надія Переходько. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.