Вівторок, 07 Квітень 2020


Нещодавно відбулось закриття першого військово-тренувального вишкільного табору «Правого Сектору» Рівненщини. На урочистий захід і складання присяги Добровольчого Українського Корпусу до Рівного приїхав заступник комбата ДУКу друг Хорват.

Рішення створити ще одну тренувальну базу, яка діятиме на Західній Україні, було прийняте лідером «Правого Сектору» Дмитром Ярошем.  Знайшлись і волонтери, які допомогли зібрати все необхідне. Створили на базі організації казарму, де два тижні жили та тренувались хлопці  з Тернополя, Чернівців, Полтави та Рівного. Для ефективного навчання були запрошені інструктори з бійців, що мають досвід бойових дій в зоні АТО. Медичну частину вишколу викладали волонтери з ГО « Білі Берети – Рівне».

Перед строєм бійців виступив  друг Хорват:

- Друзі-Побратими. Я маю честь вітати Вас від імені командира Добровольчого Українського Корпусу  Андрія Стемпіцького. Я хочу передати вам його слова вітання. Вітання з тим. Що ви стали на шлях боротьби. На шлях, яким уже йдуть сотні, тисячі наших побратимів. Не тільки з ДУКу, а й з інших добровольчих батальйонів, ЗСУ, МВС, батальйонів інших національностей, які борються за нашу національну українську Соборну Самостійну Державу. Пам'ятайте, ви стали до лав Добровольчого Українського Корпусу і несете горде ім'я партизана, революціонера, добровольця. Ви не просто воїни, ви еліта української майбутньої армії.

Після напутніх слів, командир 10-го запасного батальйону ДУК «Правого Сектору» друг Водяний зачитав присягу. Також бійці отримали благословення від священнослужителів УПЦ КП. 

 - Найголовніше - хочу побажати здоров'я тілесного, наснаги, терпіння і безперечно мужності. Христос сказав – не бійтеся ті, які можуть тіло погубити, а бійтеся ті, які можуть душу загубити. Тому найперше піклуймося, щоб в нашій країні панував мир і спокій. Для того і ви, воїни,  ідете щоб захищати свою рідну землю, свій нарід, свою сім'ю, родину. Тому найперше навчіться підтримувати один одного. Допомагайте один одному, підставляйте плече допомоги, простягайте руку допомоги, і тоді буде легше кожному з вас. Пам'ятайте, що про вас ніхто ніколи не забуде. Ми завжди молимося до Господа Всевишнього, щоб  він в молитвах своїх пам'ятав наше військо, хоробре військ, яке захищає нашу землю, - зазначив священнослужитель.

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини Роман Коваль підкреслив:

- Ворог ще не переможений, наразі він панує в Криму, Донецькій і Луганській областях. Але наші друзі, які зараз зі зброєю в руках там його стримують, роблять все для того, щоб ми з вами навчилися воювати. Ви прекрасно розумієте на яій землі ми зараз живемо. Яку територію ми маємо захищати. Поряд – Білоруський кордон, поряд Гомель, в якому знаходиться Російська військова база, і поряд атомна станція. А військових підрозділів тут, на Рівненщині, практично не залишилось. І напевне єдина надія, якщо не дай Бог прийдеться, ляже на наші з вами плечі. 

Він закликав долучатись до вишкільних таборів «Правого Сектору»: «приходьте до нас, зголошуйтесь. Пройшовши ці нелегкі тренування ми підготовимо Вас для подальшої боротьби за Вільну Самостійну, Соборну Державу».

 - Ми не боїмося сьогодні москалів.  Вони мають знати, що ми готові їх зустріти. І немає значення де: на цій землі, тут, на Рівненщині, чи там - на Сході України. Ми голові до подальшої боротьби.  Віна пам'ять тим, хто загинули в цій боротьбі. Вічна слава тим, хто продовжує цю боротьбу. Слава Україні!, - зазначив лідер «правих» Роман Коваль.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.