Понеділок, 01 Червень 2020


Військовослужбовці Збройних Сил України, які призвані в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації та проходять навчання на Рівненському загальновійськовому полігоні, склали Військову присягу на вірність Українському народові. В урочистій події взяли участь 700 мобілізованих, які проходили військову службу ще за часів Радянського Союзу та ті, хто раніше не служив у Збройних Силах. Братами по зброї стали захисники Батьківщини різних поколінь, серед яких — рідні брати, батьки та їх сини.

Як зазначив начальник Рівненського загальновійськового полігону полковник Олександр Ніколайчук, присяга є моральним елементом усвідомлення до самопожертви та беззаперечної відданості українському народові кожного воїна:

— На сьогодні військовослужбовці завершили освоювати загальновійськову підготовку та приступили до занять за військовими спеціальностями. Після цього їх направлять до військових частин, де вони пройдуть бойове злагодження та будуть у повному обсязі готові до виконання завдань.

Навідміну від минулих черг мобілізації, зараз на полігоні навчаються бійці, які за будь-яку ціну намагаються здобути якомога більше знань та навичок. Жодне заняття не обходиться без десятків додаткових питань. Вивчаючи свою військову спеціальність, мобілізовані прагнуть паралельно освоїти й інші, адже в бою кожна дрібниця може стати запорукою перемоги, збереження власного життя та бойових побратимів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.