Вівторок, 29 Вересень 2020


Робоча група спеціалістів облдержадміністрації працює над створенням ефективного механізму взаємодії органів влади у доставці тіл загиблих військовослужбовців і добровольців на батьківщину. Алгоритм передбачатиме координацію дій  працівників обласної та районних адміністрацій, військових комісаріатів і волонтерів.

«Під час зустрічей з волонтерами неодноразово піднімалося питання доставки тіл загиблих бійців додому. Волонтери нарікають, що у них і рідних загиблих виникає низка проблем та формальностей, які мають вирішити самотужки. Я переконаний, що у цьому саме держава має допомагати рідним. Не в наших силах повернути до життя чоловіків, братів, синів. Але мінімум, що ми повинні зробити для рідних воїнів – допомогти доставити тіло загиблого Героя додому. Для цього родичам треба буде зробити тільки один телефонний дзвінок», - зауважив голова ОДА Віталій Чугунніков.

Загалом, за час проведення антитерористичної операції від рук бойовиків загинув 41 мешканець Рівненщини.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.