П'ятниця, 10 Липня 2020


Лідером електоральних симпатій жителів Рівненщини з великою перевагою залишається “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА - Солідарність”, про це повідомляє сайт ВСЕ з посиланням на відомого рівненського соціолога Романа Микитюка.

За дослідженнями соціологів рівень підтримки “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА - Солідарність” на Рівненщині тримається в межах трохи більше 20 відсотків. Найбільші ж електоральні втрати у партії Арсенія Яценюка “Народний фронт” (в Рівненській області це команда Кирилова-Вознюка). Підтримка пропрем'єрської партії у нас в регіоні  коливається в межах 10 відсотків. Це пояснюється тим, що погіршення особистого економічного і матеріального благополуччя виборці пов’язують з урядом в цілому та особисто з прем’єром Арсенієм Яценюком. 

Окрім того, соціологи також зафіксували і той факт, що найбільш рейтинговим загальноукраїнським політиком на Рівненщині є Петро Порошенко, значна підтримка також спостерігається і в львівського мера Андрія Садового. 

Результати опитування Рівненська область з 2 по 10 лютого 2015 року, опитано 1000 респондентів, похибка становить +/- 3 %.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.