П'ятниця, 22 Січень 2021


За рішенням виконкому у Рівненської обласної федерації футболу буде новий інтернет-сайт, повідомляє сайт ВСЕ.

Це пов'язане з неможливістю користуватись нинішнім сайтом, який, за словами бухгалтера РОФФ був створений за особисті кошти екс-голови федерації Михайла Кривка. Який погоджується передати сайт новому керівництву лише за плату.

- У мене була телефонна розмова з паном Михайлом Кривком. Він підтвердив, що сайт створювався на його особисті кошти. Він готовий передати "ключі" від адмінки сайту за 1000 доларів. - розповів присутнім голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. - Пропоную виконкому визначитись: чи ми викупаємо нинішній сайт чи створюємо новий.

Думки присутніх були одностайними. Члени виконкому вирішили, що створити новий сайт обійдеться дешевше ніж викупати нинішній. Окрім того прийнято рішення, новий сайт РОФФ створювати офіційно з відповідними документами, щоб у подальшому не виникало подібних ситуацій.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.