П'ятниця, 23 Квітень 2021


Під час зустрічі із переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України – 2014» голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков наголосив на необхідності відкритої співпраці між владою та малим та середнім бізнесом.

«Я розумію як зараз важко бізнесу – через війну на Сході, стрибки долара, податки. Тому першочергове завданням для влади – максимально спростити роботу підприємцям. Але в межах закону, - зазначив Віталій Чугунніков. - Разом з тим, я завжди стоятиму на одній позиції – на Рівненщині не повинно бути корупційного податку. Тож дуже прошу, запрошуйте мене на свої підприємства, особливо під час перевірок».

Окремо голова ОДА наголосив, що без залучення іноземних інвестицій державі не впоратися. «Будемо відвертими, за свої власні кошти ми не виживемо. Залучення інвестицій з боку європейських компаній може стати справді порятунком для країни. Разом з тим, сьогодні іноземній кампанії, аби отримати усі дозволи, потрібно 3-5 років. Тому завдання обласної влади – знайти компромісне рішення всередині і донести це наверх, щоб запустити економіку країни», - акцентував Віталій Чугунніков.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.