Неділя, 18 Квітень 2021


Сьогодні, 4 березня, під час засідання Громадської ради при Рівненській ОДА представники національної команди організаторів Всеукраїнської громадської ініціативи презентуватимуть проект жителям Рівненщини та познайомлять присутніх з координаторами Ріненської області та Рівного зокрема. Засідання громадської ради розпочнеться об 11:00 у приміщенні Рівненської ОДА, каб. 601. Презентація проекту «Зробимо Україну чистою» запропоновано у розділ порядку денного засідання «Різне».

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 11 мільйонів людей в  112 країнах  для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Нашою метою є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх міст та селищ.

У 2015 році «Зробимо Україну чистою!» пройде 25 квітня по всій території України з 10.00 до 20.00.

В рамках проекту проводиться велика медіа – кампанія, із залученням зірок та лідерів думок, котрі здатні мотивувати молодь брати участь в акції.

Акція «Зробимо Україну чистою!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. ЗУЧ – це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.
Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Срібний Меркурій, Globe Awards, Green Awards, etc.).  25 квітня 2015 року акція проводиться в 5-й раз. Це перший ювілей акції в Україні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.