П'ятниця, 26 Лютий 2021


За словами начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева, ця сума перевищила надходження відповідного періоду минулого року на 82,4 млн. грн.

Зокрема, до державного бюджету зібрано 192,1 млн. грн., що на 40,9 млн. грн. більше ніж у січні-лютому минулого року. З них,  податку на доходи фізичних осіб – 69,2 млн. грн., податку на додану вартість – 70,0 млн. грн., податку на прибуток –26,4 млн. грн., акцизного податку – 6,5 млн. грн.    

Індикативні показники доходів державного бюджету  з початку року виконано на 101,3 відс., додатково мобілізовано 2,6 млн.грн.

Бюджети місцевих громад протягом поточного року отримали 234,2 млн. грн. Приріст надходжень до минулого року  склав 43,2 млн. грн. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.