П'ятниця, 26 Лютий 2021


За січень - лютий цього року до місцевих скарбниць області надійшло  234,2 млн. грн., що  на 43,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виконання індикативного показника становить 115,3 відсотка. Місцеві бюджети отримали  додатково понад 31 млн. грн.

Так, надходження податку  на доходи фізичних осіб склали понад 135,7 млн. грн., єдиного податку – 36,5 млн. гривень, плати за землю -  26,5 млн. грн. 

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев вважає, що рівень добровільної сплати податків і зборів є важливим показником цивілізованості суспільства та розвитку економіки.  Адже податкові надходження до бюджету - це, передусім, інвестиції в добробут кожного громадянина і держави в цілому. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.